+48 512 360 514 biuro@profi-katowice.eu

Pranie Czyszczenie Dywanów

Wykonujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin, które pozwoli im na odzyskanie dawnego wyglądu! Nawet dywan używany wiele lat będzie wyglądał znacznie lepiej niż wcześniej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku. Działamy od ponad 10 lat, doskonaląc naszą ofertę

Profesjonalne Pranie Dywanów

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów, które pozwoli im na odzyskanie dawnego wyglądu! Nawet dywan używany wiele lat będzie wyglądał znacznie lepiej niż wcześniej.

Usługi czyszczenia dywanów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dla stałych Klientów przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne rabaty, które sprawią, że pranie wykładzin stanie się jeszcze tańsze.

- Pranie wykładzin, dywanów, kilimów,
- Usuwanie trudnych plam z kawy, herbaty, wina, krwi, zacieków, itp.
- Obsługę wielkich powierzchni, pracę w dowolnych porach 24/7,
- Usuwanie pleśni,
- Neutralizację zapachów,
- Czyszczenie antyalergiczne i dla osób wrażliwych na środki chemiczne,
- Odplamianie,
- Osuszanie.

Zdobytą wiedzę wykorzystujemy w poszerzaniu swoich umiejętności, gdyż rynek wprowadza różne nowości z zakresu prania usuwania uporczywych plam .

Polecamy impregnację wykładzin, dzięki tej metodzie łatwiej usuwa się ewentualne zabrudzenia i plamy .

Wystawiamy faktury VAT.
Na życzenie klienta możliwość płatność kartą .

Usuwanie Plam Dywan

Prania, czyszczenia, odplamiania dywanów

Dostępne są dla mieszkańców miast:
- Będzin - Bytom - Chorzów - Czeladź - Dąbrowa Górnicza - Gliwice - Katowice - -Piekary Śląskie - Ruda Śląska - Siemianowice Śląskie - Sosnowiec - Świętochłowice - Tarnowskie Góry - Zabrze - Lubliniec - Radzionków - Miasteczko Śląskie - Kalety - Knurów

Pranie i Czyszczenie dywanów

Nasza firma Wyczyści każdy rodzaj dywanu : Dywany z wiskozy, Dywany akrylowe, Dywany typu shaggy z ( polipropylenu), Dywany z poliestru, Dywany sznurkowe.

Dywany Wełniane , które cechują się delikatnością i potrzebą dbania o nie w sposób bardziej skrupulatny przy pomocy delikatnych środków tak aby nie uszkodzić struktury delikatnego włosia . Ten rodzaj dywanu cechuje się naturalną wilgocią co sprzyja rozwojowi bakterii , pleśni , nieprzyjemnych zapachów , dlatego do prania tego rodzaju dywanu używamy delikatnych środków piorących.

Dywany z wiskozy - do tego typu dywany należy używać ssawy ( bez szczotki) odkurzanie tylko w kierunku włosia , w razie zaplamienia dywanu należy użyć ciepłej wody z szarym mydłem do 50 stopni C , nie wolno stosować silnych środków chemicznych.

Dywany akrylowe - polecane zwłaszcza dla naszych pociech , gdyż nie powodują uczuleń tak jak w przypadku dywanów wełnianych , długo zachowując swoją barwę i stosunkowo łatwe w usuwaniu plam.

Dywany typu shaggy z ( polipropylenu) - tak zwane włochacze dzięki grubemu włosiu który nie splata się i dobrze odkurza usuwanie plam w przypadku tego dywanu nie różni się od podstawowego czyszczenia przy pomocy środków czyszczących.

Dywany z poliestru - zalecane odkurzanie pod włos gdyż podczas użytkowania jego naturalną cechą jest spłaszczanie się włosia i dywan traci sprężystość, są one dosyć wytrzymałe plamy dość łatwe do usunięcia za wyjątkiem plam oleistych tu trzeba użyć specjalnych preparatów do tego typu plam.

Dywany z polipropylenu - są bardzo popularne , odporne na wilgoć, pleśń ich zaletą jest krótki czas schnięcie można do usuwania plam stosować środki chemiczne.

Dywany sznurkowe - odporne na ścieranie co do usuwania plam również można stosować środki chemiczne.

Po zapoznaniu się z rodzajem dywanów proces prania odbywa się etapowo co oznacza iż w pierwszej kolejności dywan należy oczyścić z brudu odkurzając go na sucho , jeżeli na dywanie znajdują się plamy należy dobrać odpowiedni odplamiacz i delikatnie usunąć plamę nie rozcierając jej na dywanie .Po dokładnym oczyszczeniu można przystąpić do prania metodą ekstrakcyjną używając odkurzacza przemysłowego marki GHIBLI , który cechuje się dużą mocą i siłą ssącą dzięki czemu dywan nie zostanie przemoczony . Metoda ta polega na wtarciu przy pomocy ssawy środka piorącego z wodą i jednoczesnym odessaniu go do zbiornika urządzenia.

Złóż zapytanie na pranie dywanów!
Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiadamy do 24 godzin.
Otrzymasz także automatycznie nasz cennik.