+48 512 360 514 biuro@profi-katowice.eu

CZYSZCZENIE I PRANIE SOF KANAP FOTELI

Pranie Tapicerski Meblowej

Wykonujemy czyszczenie i pranie tapicerki meblowej w atrakcyjnych cenach. Usługę prania kanapy i prania sofy wykonujemy w sposób staranny i profesjonalny, co zapewni trwały efekt zabiegu sprzątania.

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Pranie Wykładzin

Wykonujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin, które pozwoli im na odzyskanie dawnego wyglądu! Nawet dywan używany wiele lat będzie wyglądał znacznie lepiej niż wcześniej.

Czyszczeniuw Wkładzin Dywanowych

Czyszczenie Posadzek

Wykonujemy profesjonalne CZYSZCZENIE wykładzin/posadzek w hotelach, biurach, pensjonatach i mieszkaniach. Dla każdego klienta zawsze przygotowujemy idywidualną ofertę cenową.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku. Działamy od ponad 10 lat, doskonaląc naszą ofertę

Czyszczenie Posadzek Podłóg

Specjalizujemy się w czyszczeniu podłóg takich jak;
– Kamienne,
– PCV,
– linoleum,
– tarkett,
– mauzoleum

Proces czyszczenia posadzki zaczynamy od oczyszczenia jej poprzez odkurzenie na  sucho, jeżeli znajdują się stare poprzyklejane gumy do żucia zabrudzenia w formie plam należy je usunąć odpowiednim preparatem .

Kolejny etap polega na użyciu szorowarki z preparatem do czyszczenia powierzchni twardych dzięki której można doczyścić nawet mocno zabrudzoną podłogę , dzięki temu urządzeniu pad z twardym włosiem kulistymi ruchami 180 obrotów/min., rozprowadza preparat do czyszczenia podłóg .

Następnie przy użyciu odkurzacza do pracy na mokro należy zebrać z powierzchni cały środek czyszczący, kolejny etap to mycie podłogi mopem.

Po wyschnięciu powierzchni podłogi można przystąpić do akrylowania czyli polimeryzacji podłogi używając do tego odpowiedniego pada .

Czyszczenia Podłóg i Posadzek

Dostępne są dla mieszkańców miast:
– Będzin – Bytom – Chorzów – Czeladź – Dąbrowa Górnicza – Gliwice – Katowice – -Piekary Śląskie – Ruda Śląska – Siemianowice Śląskie – Sosnowiec – Świętochłowice – Tarnowskie Góry – Zabrze – Lubliniec – Radzionków – Miasteczko Śląskie – Kalety – Knurów

Czyszczenie posadzek
Dzięki takiemu zabiegowi nasza podłoga będzie bardziej odporna na zarysowania ,lśniąca i wróci jej dawny blask . Bardzo ważne jest aby podłoga na której będzie robiona polimeryzacja była w stu procentach sucha czas schnięcia to ok 4 godziny . Mycie takiej powierzchni po tym zabiegu jest przyjemnością z łatwością usuwa się brud, ale i tu trzeba pamiętać aby używać delikatnych środków na bazie alkoholu 5,5 PH aby nie zmatowić podłogi źle dobranym środkiem.