+48 512 360 514 biuro@profi-katowice.eu

Pranie Tapicerki Samochodowej

Usługę wykonujemy w domu klienta jak również w firmie. Pranie obejmuje fotele , bagażnik , podsufitkę , boki wewnętrzne , drzwi, elementy tapicerowane lub skórzane .

Zaufaj naszemu doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku. Działamy od ponad 10 lat, doskonaląc naszą ofertę

Pranie Tapicerki Samochodowej

Oferujemy kompleksowe Pranie Tapicerki Samochodowej tj. czyszczenie:

– foteli
– obić ścianek bocznych
– drzwi
– podsufitki
– bagażnika

Rozróżniamy wiele materiałów, z których wykonana jest tapicerka w naszym samochodzie miedzy innymi :

Tapicerka skórzana bardzo wrażliwa na wilgoć do prania należy używać delikatnych środków chemicznych i niewielkiej ilości wody ,należy zadbać również o odpowiednią konserwację w postaci wosku który odpowiednio nawilży i doda blasku naszej tapicerce .

Tapicerka eko – skóry ( skaj) podobna pielęgnacja jak w przypadku tapicerki skórzanej tapicerka welurowa stosunkowo łatwa w utrzymaniu czystości, można użyć do prania odpowiednich środków czystości które doprowadzą ją do doskonałej formy pozbywając się nagromadzonego brudu i plam.

Tapicerka bawełniana – trzeba pamiętać podczas prania , aby nie użyć zbyt ciepłej wody. Każde pranie i czyszczenie tapicerki należy zacząć od odkurzenia na sucho.

Prania i Czyszczenia Tapicerki Samochodowej

Dostępne są dla mieszkańców miast:
– Będzin – Bytom – Chorzów – Czeladź – Dąbrowa Górnicza – Gliwice – Katowice – -Piekary Śląskie – Ruda Śląska – Siemianowice Śląskie – Sosnowiec – Świętochłowice – Tarnowskie Góry – Zabrze – Lubliniec – Radzionków – Miasteczko Śląskie – Kalety – Knurów

Czyszczenie Tapicerki Samochodowej
Do czyszczenia tapicerki skórzanej używamy delikatnych środków chemicznych pocierając gąbką kulistymi ruchami usuwamy brud zgromadzony na powierzchni siedzenia, następnie czystą wodą przemywamy powierzchnię skóry kolejny etap to wycieranie na sucho miękką bawełnianą ścierką. Gdy skóra będzie już wystarczająco sucha etapem końcowym jest woskowanie po wykonaniu całej procedury znowuż możemy cieszyć się pięknym wnętrzem naszego samochodu

Czyszczenie tapicerki welurowej, bądź bawełnianej to pranie ekstrakcyjne czyli odpowiedni środek piorący przy pomocy odkurzacza piorącego i ssawy do tapicerek zostaje wprowadzony w powierzchnię tapicerki w celu rozpuszczenia brudu i jednocześnie odessany do urządzenia . Zaletą takiego prania jest gruntowne wyczyszczenie tapicerki, w której nazbierały się roztocza nieprzyjemne zapachy ,oraz duża siła ssąca odkurzacza piorącego nie doprowadza do przemoczenia tapicerki .

Złóż zapytanie na pranie dywanów!
Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiadamy do 24 godzin.
Otrzymasz także automatycznie nasz cennik.